Gwarancje sklepu fitbay

5 x Gwarancja tylko w sklepie Fitbay.pl Zobacz jakie standardy obsługi klienta nieosiągalne dla konkurencji wyznaczamy w naszym sklepie. Sprawdź, dlaczego powinieneś dokonać zakupu właśnie u nas.

1. Gwarancja najszybszej dostawy- nawet w 12h.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Twój czas jest cenny- wiemy o tym! Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, wiemy jak bardzo ważny dla Ciebie jest czas realizacji zamówienia. Gwarantujemy Ci najszybszą dostawę- nawet w 12 godzin. Jeśli złożysz zamówienie w sklepie fitbay.pl na produkt oznaczony statusem „w magazynie” i jako formę dostawy wybierzesz przesyłkę kurierską, Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w ciągu 24 godzin. Jeśli dodatkowo zamówienie złożysz do godziny 13:00 i opłacisz poprzez szybkie przelewy internetowe lub wybierzesz „płatność przy odbiorze”, Twoje zamówienie zostanie natychmiast zrealizowane a Twoja przesyłka dotrze do Ciebie już następnego dnia (w ciągu 12 godzin). Tego nie ma u innych sprzedawców!

2. Gwarancja najniższych cen w Europie.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Nasze ceny są mega niskie. Gwarantujemy Ci, że nigdzie nie kupisz taniej. Jeśli gdziekolwiek w Europie spotkasz ten sam produkt, taniej niż u nas, zwrócimy Ci różnicę w cenie. Nie rzucamy słów na wiatr! Po prostu wiemy, że tak niskich cen nie spotkasz nigdzie.

3. Gwarancja Satysfakcji- sprawdź bez ryzyka.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Kupując w sklepie fitbay.pl nic nie ryzykujesz- masz stu procentową gwarancję satysfakcji. Jeśli uznasz, że produkt zakupiony u nas nie spełnia Twoich oczekiwań i nie jest wart swojej ceny, możesz zwrócić go do nas w ciągu 14 dni od daty zakupu, a my oddamy Ci pełną kwotę zamówienia. W sklepie Fitbay.pl masz aż 14 dni na wypróbowanie produktów.

4. Gwarancja jakości.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarantujemy wysoką jakość w korzystnych cenach. Mamy absolutną pewność, że każdy oferowany przez nas towar to produkt najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest współpraca z najlepszymi polskimi i zagranicznymi producentami sprzętu fitness. Jakość naszych produktów potwierdzają także dołączone do nich certyfikaty.

5. Gwarancja na sprzęt- minimum 24 miesiące.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są minimum 24-miesięczną gwarancją producentów. Nie ryzykuj i nie kupuj kota w worku. U nas dostaniesz gwarancję na każdą, nawet najmniejszą część urządzenia. Nie zostawimy Cię na lodzie! Do każdego zamówienia otrzymasz fakturę lub paragon który jest podstawą do udzielenia gwarancji.