Pas Vibroaction

ID: 2566
98,00  139,00 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
koszt wysyłki od: 10,00 zł

DOSTAWA:

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich Geis, lub Fedex.

Koszt dostawy:

  • przedpłata na konto: od 12,00zł
  • za pobraniem: od 17,00zł

ZWROT:

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. Aby skorzystać z tego prawa prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy pod adresem: fitbay@fitbay.pl

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Przeglądałaś się dziś w lustrze?

Z niezadowoleniem spoglądasz na siebie przed wyjściem z domu?

Nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki?

Chciałabyś wysmuklić swoje biodra, talię i uda?Dzięki szczupłej sylwetce osiągniesz sukces w życiu osobistym i zawodowym. Z odwagą spojrzysz w lustro i nabierzesz pewności siebie. Bez katorżniczych ćwiczeń możesz osiągnąć to, czego pragniesz od dawna- wyszczuplić swoje ciało i z uśmiechem spojrzeć w lustro.

Pomyśl tylko, jak często narzekasz na brak czasu, zbyt stresujący dzień w pracy… Marzysz o chwili relaksu..chwili tylko i wyłącznie dla siebie. Pas Vibroaction może pomoże Ci zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Zapewni Ci odprężenie i uwolni od stresu, a co najważniejsze- pomoże Ci
odzyskać utraconą po ciężkim dniu energię. Zasługujesz na to!

Pas Vibroaction


Zastanów się, podczas jakich czynności będziesz używać pasa - czytając książkę? Oglądając telewizję? Siedząc przy komputerze? Dzięki jego niewielkiej wadze możesz używać go wtedy, kiedy chcesz się odprężyć lub spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.

Smukła sylwetka bez cellulitu? Tak- to możliwe tylko z pasem Vibroaction.

Pas Vibroaction jest profesjonalnym urządzeniem zarówno wyszczuplającym, jak i modelującym. Vibroaction z łatwością rozbija tkankę tłuszczową zgromadzoną pod skórą, co znacznie wpływa na zmniejszenie, a po dłuższym czasie nawet wyeliminowanie cellulitu

Jak działa pas?

Pas wyposażony jest w bardzo trwały silnik wibracyjny o wysokiej sprawności i dużej sile oddziaływania. Podręcznym pilotem możesz regulować natężenie wibracji, czas oraz kierunek masażu. Praktycznym rozwiązaniem jest również wykorzystanie opcji z zapamiętanym programem masażu automatycznego. Masaż ten rozpoczyna się od delikatniejszych wibracji i dopiero po krótkiej rozgrzewce, natęża siłę, zmieniając masaż relaksacyjny w prawdziwy trening.

Dlaczego powinieneś wybrać markowy produkt Igia Technical ?

Pas wibrujący Vibro Shape to markowy produkt, na który dostajesz pełne 24 miesiące gwarancji. Urządzenie posiada także certyfikat CE. W przeciwieństwie do innych tego typu urządzeń, dostępnych na rynku, został wykonany z trwałych i bezpiecznych elementów. Nie kupuj chińskich podróbek- nie ryzykuj. Pamiętaj, że zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze!

W zestawie znajdziesz:

- oryginalny pas Vibroaction,
- zasilacz,
- centymetr krawiecki,
- torbę, dzięki której będziesz z łatwością przenosić pas,
- instrukcję obsługi

Dodatkowo, aby Twoje efekty były widoczne już po krótkim czasie użytkowania, otrzymujesz broszurę, w której znajdziesz ułożone przez najlepszych dietetyków programy żywieniowe. Teraz Twoja walka z nadwagą jest bardziej skuteczna.

Pas Vibroaction

Kobiety ciężarne nie mogą używać tego urządzenia. Trzymaj urządzenie z dala od dzieci. Nie używaj urządzenia podczas leczenia chorób, lub jeżeli cierpisz na zakrzepicę. Ewentualne użycie vibroaction w czasie choroby musi być konsultowane z lekarzem. Nie używaj urządzenia do 30 min. Przed i po jedzeniu. Nie używaj pasa vibroaction w pobliżu wody, lub kiedy masz mokre ręce. Przechowuj vibroaction w dostarczonej torbie i z dala od ostrych przedmiotów. Nigdy nie kładź ciężkich przedmiotów na vibroaction. Zaniechaj natychmiast użycie vibroaction jeżeli odczuwasz złe samopoczucie podczas, lub po użyciu. Używaj do pasa tylko dostarczonego zasilacza i kabli. Odłącz urządzenie od prądu po każdym użyciu. Nie próbuj rozbierać, naprawiać lub modyfikować urządzenia. Nie używaj vibroaction tam, gdzie temperatura jest wysoka lub występuje duża wilgotność. Vibroaction nie jest sprzętem medycznym ani terapeutycznym.

INSTRUKCJA UŻYCIA PANELU STEROWANIA:
Po podłączeniu urządzenia do prądu, naciśnij na przycisk ON/OFF na panelu sterowania. Usłyszysz dźwięk ” bip ” i dioda czerwona ( POWER ) zaświeci sygnalizując gotowość urządzenia do pracy. Wybierz tryb pracy urządzenia : automatyczny, lub ręczny.

TRYB AUTOMATYCZNY:
1.Zawiera specjalnie zaprojektowaną kombinację rytm wibracji by dostarczyć ci przyjemne używanie urządzenia.
Nacisnąć raz na przycisk ” MODE ”, tryb automatyczny uaktywnia się, a czerwona dioda ” AUTO ” zaświeci sygnalizując tryb automatyczny jest w użyciu. Tryb ten zawiera wybraną kombinację rytmu wibracji by dostarczyć ci wszystkie efekty stosowania wibracyjnego masażu.

2. Dopasuj intensywność wibracji naciskając na przycisk ”+” by zwiększyć lub na przycisk ”–” by zmniejszyć.
TRYB MANUALNY: zawiera jeden stały rytm wibracyjny specjalnie zaprojektowany by ułatwić wybór dobrą intensywność wibracji w danym momencie jak i wedle potrzeb 1. Nacisnąć dwukrotnie na przycisk ”MODE”, tryb manualny uaktywnia się, a czerwona dioda ”MANUAL” zaświeci sygnalizując tryb manualny. Wszystko co musisz zrobić to naciskając na przycisk ”+” by zwiększyć lub na przycisk ”–” by zmniejszyć intensywność wibracji.
Możesz przejść z jednego trybu na drugi tryb naciskając na przycisk ”MODE”.

Vibroaction wyłącza się automatycznie po ok. 13-15 minutach pracy aby zapobiegać przegrzaniu ciała/ Jak chcesz zakończyć użycie naciśnij na przycisk ON/OFF a czerwona dioda ( POWER ) zgaśnie. Możesz teraz odłączyć urządzenie od prądu.

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA:
Pas vibroaction praktycznie nie wymaga czyszczenia i konserwacji. Jeżeli zajdzie potrzeba może wycierać pas
wilgotną miękką szmatką. Upewnij się, by przed czyszczeniem odłączyć pas od prądu

GWARANCJA:
Produkt jest objęty gwarancją na okres 36 miesięcy na wady fabryczne i prawidłową pracę urządzenia. W razie reklamacji, produkt należy wysłać do sprzedawcy w kompletnym opakowaniu, dołączając niniejszą gwarancję, dowód zakupu i opis wady. Należy podać też adres zwrotny , kontakt tel jak i mailowy.

DANE TECHNICZNE:
Zasilanie: DC 12 V poprzez zasilacz AC 220-230V – 50 Hz / DC 12V – 1000 mA.

Moc urządzenia: 12 W.

Urządzenie jest produkowane w zgodzie z dyrektywami Rady Europejskiej:
73/23/EEC oraz 93/68/EEC dotyczącymi niskiego napięcia
oraz : EMC – elektromagnetycznej Kompatybilności dla odbiorników prądowych.
 

Pokonaj wroga już teraz! Popraw swoją sylwetkę i pozbądź się cellulitu raz na zawsze!

Zasilanie Zasilacz przewodowy
Długość 132 cm
Niezawodność 9,64
Estetyka 9,65
Wykonanie 9,57
Waga produktu 0,5 kg
Gwarancja 36 miesięcy
Pobudzenie Organizmu (od 1 do 10) 9,77
Instrukcja obsługi Tak
Waga w opakowaniu 0,9 kg
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
zobacz także