Brama PMS2 + drążki Kelton HOTEL & SPA

ID: 2881
9 999,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.
koszt wysyłki od: 60,00 

DOSTAWA:

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich Geis, lub Fedex.

Koszt dostawy:

  • przedpłata na konto: od 12,00zł
  • za pobraniem: od 17,00zł

ZWROT:

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. Aby skorzystać z tego prawa prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy pod adresem: fitbay@fitbay.pl

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Brama PMS2 + drążki

Łącząc nasze doświadczenie i pasję do kulturystyki, zaprojektowaliśmy nową, perfekcyjną, potężną konstrukcję z innowacyjnym systemem regulacji wysokości drążka. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom maszyna cały czas kontroluje prawidłowy sposób wykonywania ćwiczenia. Stworzyliśmy ją w ścisłej współpracy z profesorami AWF w Krakowie

Konstrukcja bramy wykonana jest z profilu 80x60x2 mm, jej testowana wytrzymałość to 300 kg + ciężar ćwiczącego. Odpowiedni kształt i wymiary maszyny pozwalają na dowolne konfigurowanie jej w Twojej sali treningowej.W standardzie brama wyposażona jest w 10 sztab ciężaru o wadze 10 kg na każdą stronę. Łącznie otrzymujesz 200 kg obciążenia. Istnieje możliwość zindywidualizowania zamówienia w zakresie ciężaru stosu obciążeniowego. Konstrukcja maszyny gwarantuję Ci kontrolę wzrokową poruszania się stosu obciążenia, co pozwoli Ci na dokładne prowadzenie ruchu.

Wprowadziliśmy również szybki i nowatorski sposób regulacji ustawienia drążków. Możesz płynnie wyregulować ich wysokość, wystarczy odkręcić pokrętło, przesunąć drążek po pionowej prowadnicy i dokręcić. Dzięki tej regulacji optymalnie dobierzesz pozycję wyjściową do ćwiczenia i ustawienie drążków do swojego wzrostu.Dzięki zamontowaniu drążków w łożyskowanej obudowie kółek nic nie będzie ograniczać Twojego ruchu podczas treningu. Możesz krzyżować linki bramy pod różnymi kątami.

Oto specjalnie dla Ciebie wskazówki od profesorów wykładających na AWF w Krakowie jak prawidłowo wykonywać krzyżowanie linek na bramie PMS2. Przyjmując pozycję wyjściową stań dokładnie pośrodku bramy. Jedna noga w wykroku na szerokość barków. Ugnij lekko kolana a tułów pochyl nieco w przód. Twoja postawa ma być wyprostowana i ustabilizowana. Trzymaj drążki bramy rozłożonymi ramionami, nieco powyżej linii barków, napnij mięśnie klatki piersiowej. Opanuj technikę ruchu zanim zwiększysz obciążenie. Złącz uchwyty górnego wyciągu przed sobą. W tym momencie ustabilizuj łokcie. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ruch. Rotuj barki do wewnątrz podczas ruchu do przodu, a na zewnątrz przy ruchu powrotnym.

Podczas treningu unikaj zamachów, wykonuj powolne, kontrolowane ruchy. Unikaj przeprostowywania łokci i napinania barków. Łokcie trzymaj zgięte pod kątem około 10 stopni. Skoncentruj się na ściąganiu linek wykorzystując mięśnie klatki piersiowej, nie pchaj ich rękami. Wykonuj wdech, kiedy ściągasz razem linki.

Każdy stos bramy wyposażyliśmy w duży, odpowiednio gruby (średnica 27 mm) i komfortowy uchwyt. Dzięki niemu jeszcze lepiej ustabilizujesz postawę podczas ćwiczeń i nie będziesz musiał szukać miejsca na obudowie stosu za które możesz się złapać. Bramę wyposażyliśmy w drążek z 6 grubymi rączkami. Dzięki temu możesz ćwiczyć na nim 3 rodzajami chwytów: wąskim, szerszym i najszerszym.

Wszystkie zakończenia konstrukcji zostały zabezpieczone plastikowymi zaślepkami, dodatkowo podstawa maszyny została wyposażona w antypoślizgowe nakładki.

Dane techniczne:

Brama PMS2
- Wymiary: 400 x 40 x 245 cm,
- Waga (bez ciężaru na stosie): 200 kg,
- Ilość ciężaru łącznie: 20 sztuk (200 kg) po 100 kg na stronę,
- Testowana wytrzymałość: 300 kg + ciężar ćwiczącego,
- Profil konstrukcyjny: 80x60x2 mm,
- Szerokość podstawy: 400 cm,
- Długość podstawy: 40 cm,
- Regulacja wysokości drążka: tak, płynna,
- Ruchomy drążek: tak, na łożysku,
- Drążek do podciągania: tak, 6 uchwytów o średnicy 27 mm (3 rodzaje chwytów: wąski, szeroki i najszerszy),

Drążek na jedną rękę PD6
- Waga: 1 kg,
- Testowana wytrzymałość: 300 kg,
- Długość radełkowanego uchwytu: 10 cm,
- Profil konstrukcyjny: płaskownik 25x4 mm, pręt fi 25 mm.

Liczba sztabek 20
Drążek do podciągania 2 ruchome łożyskowe drążki na jedną rękę + drążek górny z 3 rodzajami uchwytów
Waga pojedynczej sztabki 10 kg
Wykonanie 8.93
Profil konstrukcyjny 80x60x2 mm
Testowana wytrzymałość 300 kg + ciężar ćwiczącego
Niezawodność 9.24
Estetyka 8.75
Waga produktu 400 kg
Wymiary (dł./wys./szer.) 40 x 245 x 400 cm
Gwarancja 10 lat
Waga stosu 200 kg (2x100 kg)
Podstawa 40x400 cm
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
zobacz także