O nas

Kim jesteśmy

Sklep Fitbay.pl jest obecnie największym w Polsce e-sklepem branży fitness. Pracownicy sklepu Fitbay.pl to młodzi i pełni energii ludzie, dla których fitness jest sposobem na życie i pasją na co dzień.

Nasze priorytety

Po pierwsze jakość, po drugie cena!

Dzięki dobrym umowom z najlepszymi na świecie producentami sprzętu fitness, możemy zaoferować Ci profesjonalny sprzęt w niewiarygodnie niskiej cenie. Obecnie około 92% naszych produktów, posiada status “Najniższej ceny w Europie”. Staramy się dopasować konkretny model zakupionego sprzętu do potrzeb każdego klienta. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić profesjonalizm naszych doradców.

Dlaczego my

  • Oferujemy tylko profesjonalny i pewny sprzęt - Każdy produkt oferowany w sklepie Fitbay.pl, objęty jest przynajmniej 24-ro miesięczną gwarancją. Po tym okresie służymy oczywiście serwisem pogwarancyjnym.
     
  • Patrzymy na Wyniki - Nasz kontakt z Klientem nie kończy się na sprzedaży produktów. Staramy się pomagać podczas montażu urządzenia a nawet przy układaniu planu treningowego. Nasi trenerzy zrobią wszystko, abyś był w pełni zadowolony.
     
  • Wiemy, że każdy jest inny - Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pomożemy Ci w wyborze najlepszego produktu biorąc pod uwagę Twój staż treningowy, możliwości finansowe oraz powierzchnię pomieszczenia do ćwiczeń fitness.
     
  • Posiadamy doświadczenie - W ciągu kilku lat działalności w branży fitness, zdobyliśmy cenną i użyteczną wiedzę, którą chętnie dzielimy się Wami. Pracują z nami młodzi i ambitni ludzie, dla których fitness to całe życie. Sprawdź nas!